Klubist

Lions klubi Tallinn Toompea asutati 22. aprillil 2010. a ning charter night ehk lionsmaailma mõttes ametlik avaüritus, kus mh allkirjastati ka klubi asutamisürik, toimus 13. juunil 2010. a. Viimast kuupäeva tähistame seetõttu ka klubi sünnipäevana.

Oluline roll klubi loomisel oli teenekal lionil ja Eesti lionspiirkonna ekskuberneril Toivo Riimaal, mistõttu võib teda põhjusega pidada klubi ristiisaks. Vaderklubiks, kes meie tegemisi paaril esimesel aastal suunas ning kes meile senimaani on jõu ja nõuga abiks, on suurte kogemustega ja juba pikka aega tegutsenud lions klubi Tallinn VIA.

Klubi liikmeskonna moodustavad pigem nooremapoolsed teotahtelisted Eesti Vabariigi kodanikud väga erinevatel elualadelt. Parafraseerides üht kampaaniat – mitmekesisus rikastab!

Klubi ametlikud koosolekud toimuvad iga kuu kolmandal kolmapäeval Tallink Spa & Conference Hotel’is, kui just klubi liikmed ei otsusta vahelduse mõttes koosolekut mujal pidada.

Klubi on osa ülemaailmsest lionsliikumisest ja Eesti lionspiirkonnast ning oma tegevuses juhindub lionsite üleüldisest motost – meie abistame (we serve)!

Eesti lionspiirkonna tegemistega saab täpsemalt tutvuda aadressil www.lions.ee.